Category Usługi

Dział rozliczeń

Dział Rozliczeń

posted Gru 12 2023

DZIAŁ ROZLICZEŃ mieszczący się w POKOJU NR 3 zajmuje się następującymi sprawami: przyjmowanie odczytów wodomierzy, w tym telefonicznie pod numerem 52 33 24 596 wew. 34, wystawianiem faktur rozliczeniowych za wodę i ścieki.

Read More

ZWiK

Dział Techniczny

posted Gru 12 2023

DZIAŁ TECHNICZNY mieszczący się w POKOJU NR 4 zajmuje się następującymi sprawami: informowaniem klientów o procedurach i warunkach podłączenia do miejskiej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, wydawaniem warunków przyłączenia do sieci, dokonywaniem uzgodnień dokumentacji oraz uzgodnień kolizji z uzbrojeniem wod-kan., przyjmowanie zgłoszeń o awariach, przyjmowaniem zleceń na wykonanie przyłączy wod.-kan. oraz podłączeń do sieci wod-kan., lokalizację

Read More

ZWiK

Księgowość

posted Gru 12 2023

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI mieszczący się w POKOJU NR 1 zajmuje się następującymi sprawami: księgowość i finanse, uzgadnianie warunków spłaty zadłużeń.

Read More

ZWiK

Kasa

posted Gru 12 2023

KASA mieszcząca się w POKOJU NR 2 zajmuje się przyjmowaniem wpłat za wystawione faktury. Kasa czynna od poniedziałku do piątku (w dni robocze) w godzinach od 9:00 do 14:00. UWAGA!!! PŁATNOŚĆ WYŁĄCZNIE GOTÓWKĄ. ZACHĘCAMY do skorzystania z usług elektronicznych: e-BOK – jest BEZPŁATNĄ usługą internetową, dzięki której będą mieli Państwo dostęp do aktualnych informacji dotyczących swojego konta:

Read More

ZWiK

Biuro Obsługi Zarządu

posted Mar 26 2016

BIURO OBSŁUGI ZARZĄDU mieszczące się w POKOJU NR 5 zajmuje się następującymi sprawami: przyjmowaniem korespondencji dostarczanej osobiście, faksem, listem, przyjmowaniem reklamacji, wystawianie faktur za usługi, udzielaniem wyjaśnień dotyczących wystawionych faktur dotyczących usług, prowadzenie zamówień publicznych.

Read More

ZWiK